Prázdninové minikurzy


Myslíme na vás i během letních prázdnin a proto vám přinášíme minikurzy během letních prázdnin a to nejen odpoledne pro děti, ale také pro rodiče nejmenších dopoledne. Jak lekce probíhají?

Samotná lekce odpoledne trvá 60 minut. Děti přebíráme od rodičů ve vestibulu aquaparku, kde po prezenci děti odcházejí již samostatně jen s instruktory do šaten. Lekci zahajujeme rozcvičkou na suchu, rozplaváním a opakováním předcházející lekce. Následuje hlavní výuková část v délce asi 30 minut. Zbývajících 15 minut je pak věnováno hrám, soutěžím či jiným zábavným činnostem. Pomůcky a hračky jsou dětem v průběhu výuky zapůjčeny. 

Dopolední lekce pak trvají vzhledem k věku dětí 30 minut a probíhají za doprovodu jednoho z rodičů. Lekce probíhá v malých skupinkách do deseti dětí. Skládá se z rozcvičky na souši, hlavní výukové části, kterou vždy zahajujeme opakováním a poté již následuje samotný závěr. Lekce probíhají v pomalém a plynulém tempu za doprovodu písniček a básniček. K dispozici budete mít pro své děti řadu pomůcek a hraček, kterými své děti můžete snadno motivovat.


Na co se mají rodiče připravit?

Kurz je určen dětem se základními plaveckými dovednostmi pro zdokonalení plaveckých stylů. Měly by tak zvládat splývání a samostatný pohyb ve vodě. Pomůžeme dětem naučené plavecké pohyby zkoordinovat a zafixovat. Vše zábavnou a hravou formou.


Co si vzít s sebou?

Dětem postačí pouze plavky a ručník. Pokud jsou děti zvyklé, mohou si nosit plavecké brýle (nikoliv však potápěčské). Děti s dlouhými vlásky pak musí mít koupací čepici nebo alespoň gumičku. Přibalíte-li jim další věci, je to na jejich zodpovědnost.

Rodiče účastnící se dopoledního plavání si pak přibalí prakticky totéž.


Kde plaveme?


Aquapark Kravaře

Kostelní 2075, 747 21 

Kravaře

Těšíme se na vás!


Přihláška

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se řádně seznámili s provozním řádem plavecké školy Šupinka.

Nabízíme 4 varianty minikurzu:

1. červenec dopoledne pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 3 let:

v termínech 7., 11., 14., 18., a 21.7. od 9 hodin.

2. červenec odpoledne pro děti se zákl. plaveckými dovednostmi:

v termínech 7., 11., 14., 18., a 21.7. mezi 14-17 hodin (dle věku dítěte).

3. srpen dopoledne pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 3 let:

v termínech 15., 18., 22., 25., a 29.8. od 9 hodin.

4. srpen odpoledne pro děti se zákl. plaveckými dovednostmi:

v termínech 15., 18., 22., 25., a 29.8. mezi 14-17 hodin (dle věku dítěte).

Cena kurzu je 1500 Kč za 5 lekcí.

Plave se v uvedené pondělky a čtvrtky.

Vzhledem k prázdninovému režimu je tento kurz bez náhrad.