Aktuality


S obrovskou radostí vám představujeme příměstský tábor, který jsme pro vás společně s Gymparem připravili. Děti čeká spousta plavání, zážitků a her ve vodě i na suchu. Nenechte si to ujít. Kapacita je omezená. Moc se na vás těšíme!😍 Bližší informace včetně přihlášky najdete na webu:

https://www.gympar.cz/primestske-tabory


Chystáme pro vás další akci. Přijďte si užít sobotní dopoledne do aquaparku v Kravařích a oslavit tak s dětmi jejich velký den. Čeká na vás doprovodný program a spousta zábavy😍


Vážení klienti.

Jako jedna z mála, nebo možná i jako jediná plavecká škola, vám přinášíme minikurzy i přes letní prázdniny! Aby děti naučené dovednosti nezapomněly, ale ještě je postupně zdokonalovaly. Máme pro vás připravený pětidenní kurz v červenci a pětidenní v srpnu. A pozor, to i dopoledne pro rodiče s dětmi včetně kojenců a batolat. Pro více informací navštivte náš web, kde najdete i přihlášky. Těšíme se na vás!

Více informací včetně přihlášek najdete zde


I plavecká škola Šupinka se účastní Dnů sportu a zdraví v zámeckém parku v Kravařích, i když jen pasivně. Na nějaké ukázky v kravařských rybnících je přece jen ještě trošku zima🤪Nicméně i přesto jsme se na akci řádně připravili a k této příležitosti přinášíme opět něco nového. Přes letní prázdniny pro vás chystáme minikurzy plavání pro děti a od září pak již tolik vyhlížený mermaiding😍 Bližší informace včetně přihlášek najdete zde na našem novém webu.

Prázdninové minikurzy

Myslíme na vás i během letních prázdnin a proto vám přinášíme minikurzy během letních prázdnin a to nejen odpoledne pro děti, ale také pro rodiče nejmenších dopoledne. Více informací včetně přihlášek najdete zde


Vážení klienti. Připomínáme, že ve čtvrtek začínají velikonoční prázdniny a proto nebudou odpolední kroužky plavání. Neplaveme pak ani na Velký pátek a Velikonoční pondělí. 

Dovolte nám tedy touto cestou popřát vám za celý tým plavecké školy krásné a poklidné Velikonoce a těšíme se na vás příště❤️


Odpolední kroužky plavání pro děti

Vážení klienti.

Velice si vážíme vaší přízně a těší nás váš zájem o naše kurzy, ale odpolední kroužky plavání již probíhají a protože jsou plné, není možné ani dodatečné přihlášení. Aktuálně se můžete přihlásit pouze do kojeneckého a batolecího plavání, ale také již jen několik málo dní.

Ale nesmutněte a určitě nás sledujte i nadále. Prozatím prozradíme jen to, že pro vás něco chystáme i přes léto😉Individuální lekce plavání

Vážení klienti.

Individuální lekce plavání jsou opět zcela naplněny. Protože nechceme slevovat z kvality výuky, jsou další přihlášky v současné době pozastaveny. Jakmile dojde k odbavení současných klientů, opět přihlášení pro další zpřístupníme a budeme vás o tom informovat.

Děkujeme za pochopení.  


Minikurz plavání během jarních prázdnin.

Jupííí, jsme plní a kurz bude. Děkujeme za váš zájem, už se na vás moc těšíme. 


Honba za pokladem

Přemýšlíte, co podniknout s dětmi o pololetních prázdninách v pátek 4.2.2022? Vemte je do Aquaparku Kravaře. Ve spolupráci s aquaparkem pro ně chystáme honbu za pokladem.


Už jste to slyšeli? Sice už je po Vánocích, ale my nadělujeme dál!!!🥳Na Silvestra zajišťujeme v aquaparku Kravaře zábavné dopoledne pro děti. Pokud tedy hledáte způsob, jak děti unavit, aby po čas silvestrovské noci krásně spaly, neváhejte a přijďte. Aquapark má otevřeno od 8-13h. Mezi 9-12h pak bude probíhat program pro děti. A to ještě není vše! Všechny děti, které navštěvují naše kroužky, mají vstup ZDARMA!!!🤩 stačí na pokladně předložit docházkovou kartičku s razítky a vstup nebude dítěti účtován, pouze jeho doprovodu. Tak neváhejte a přijďte. Máte jedinečnou možnost nechat děti ukázat, co všechno se v plavání naučily. Těšíme se na vás! ❤️

Novinka

Jak jsme avizovali, že pro Vás něco chystáme, tak je to tady!!!

V rámci příštích kurzů kojeneckého plavání nabízíme rodičům malých dětí, kdy starší nemá ještě povinnou předškolní docházku a mladší má alespoň 6 měsíců, možnost navštěvovat plavání s oběma dětmi současně. Rodič bude plavat s mladším sourozencem a staršího se spolu s jeho vrstevníky ujme jedna z našich zkušených instruktorek. Více informací včetně přihlášky najdete zde.

Těšíme se na Vás!


Omluvy z kurzů

Vážení klienti. Jelikož většinu času trávíme na bazénu, používejte prosím k omlouvání sms zprávy.

Omluvy z odpoledních kroužků zasílejte formou sms na tel.č.: 739035667.

Omluvy z kurzů kojeneckého plavání zasílejte formou sms na tel.č.: 736635575.


Individuální plavání

Aktuálně máme naplněné kapacity i individuálních lekcí plavání. Velice nás těší Váš zájem. Děkujeme! Jakmile dojde k postupnému odbavení, opět otevřeme přihlášky na další lekce. Sledujte proto naše stránky či Facebook. Těšíme se na Vás! 


Přidejte se k našemu týmu

Chceme našim klientům nabídnout větší komfort při výuce plavání, proto jsme se rozhodli posílit náš stávající tým instruktorů plavání. Pokud vás tedy baví práce s dětmi a sport, přidejte se k nám!


Kotaktujte nás na info@plavanisupinka.cz, anebo na čísle 739035667.


Začínáme!!!

Rozhodli jsem se nenechat kravařský aquapark ladem. Navažte s námi na plaveckou tradici v Kravařích. Nabízíme kurzy plavání pro nejmenší děti, ale i dospělé zájemce. Máme toho pro vás přichystáno opravdu hodně, proto už se těšíme na znovuotevření aquaparku a setkání s vámi! 

Šupinka je škola hravá,

kraula plavem levá, pravá.

Každým tempem udivíme,

jsme jak rybky, to už víme.